2012.gada augustā DigitalStream pārstāvji izgāja pirmās apmācības par ABBYY piedāvātajiem digitalizācijas risinājumiem ABBYY FlexiCapture 10 Distributed un ABBYY FlexiLayout Studio 10, kas klientiem nodrošināja plašas informācijas pārvaldības automatizācijas iespējas. Tagad sešus gadus vēlāk mūsu darbinieki izgāja apmācības par ABBYY FlexiCapture 12 un ieguva sertificētu konsultantu statusu.

ABBYY FlexiCapture ir ļoti precīzs, mērogojams datu apstrādes un dokumentu tveršanas risinājums, kas inteliģenti izgūst un klasificē  datus no ienākoša attēla, e-pasta un dokumentu plūsmām. Risinājums nodrošina savietojamību ar dažādām informācijas sistēmām un nodrošina labāku veiktspēju, dokumentu darbplūsmas procesa pārredzamību un darba slodzes paredzamību.

Lielākie uzlabojumi no 10 programmatūras versijas sevī ietver:
  • Daudzkanālu informācijas tveršanu;
    Neatkarīgi no formāta, apjoma vai kanāla visi ienākošie dokumenti tiek tverti nekavējoties. Pārsūtīšana no adresāta adresātam vairs nav nepieciešama.
  • Daudzlīmeņu dokumentu klasifikācija;
    Pamatojoties uz izkārtojumu un saturu, tvertie dokumenti tiek automātiski klasificēti. Nav nepieciešama manuāla šķirošana un marķēšana.
  • Viegli pārskatāmu datu apstrādi un citus procesus.
    Rīki un atskaites par galvenajiem parametriem – resursiem, veiktspēju un precizitāti – ļauj pārraudzīt un prognozēt informācijas apjomu.

Uzziniet vairāk par FlexiCapture vai iepazīstieties ar ABBYY piedāvātajiem risinājumiem uzņēmuma tīmekļa vietnē!

 

Lai uzzinātu par risinājuma atbilstību Jūsu uzņēmuma vajadzībām, sazinieties ar mums!

Dalīties: