ABBYY

ABBYY ir starptautisks uzņēmums, kas piedāvā saviem klientiem iespēju pilnvērtīgi izmantot informāciju, nodrošinot informācijas tveršanu un izmantošanu biznesa procesos.

ABBYY FlexiCapture ir precīzs, mērogojams datu apstrādes un informācijas tveršanas risinājums, kas inteliģenti izgūst un klasificē datus no ienākošo attēlu, e-pastu un dokumentu plūsmām. Risinājums nodrošina savietojamību ar dažādām informācijas sistēmām,nodrošinot labāku veiktspēju, sniedzot dokumentu darbplūsmas pārredzamību un darba slodzes paredzamību.

}

Ātri darījumi, lēmumi un darbības

Ar divas reizes īsāku datu apstrādes ciklu un augstāku precizitāti, uzņēmumam būs viegli iekļauties termiņos un reaģēt uz problēmsituācijām.

i

Ātrāki ieņēmumi, zemāki izdevumi

Dati var tikt saņemti caur vairākiem kanāliem, atšķirīgosformātos, automātiski apstrādāti klasificēti un piegādāti.

Kontrole, paredzamība un atbilstība

Platforma nodrošina pārskatus un informācijas pārvaldības rīkus.

ABBYY FlexiCapture for invoices

Gatavs informācijas tveršanas risinājums rēķinu digitalizācijai. Tas ļauj uzņēmumiem un organizācijām ievērojami palielināt produktivitāti, vienlaikus samazinot apstrādes izmaksas uz vienu rēķinu. Rēķina tveršanas risinājums nodrošina visas nepieciešamās funkcijas, lai izveidotu ātru, rentablu un pārredzamu rēķinu apstrādes procedūru, sākot no dokumenta attēla tveršanas, izmantojot rēķinu skenēšanu līdz norīkošanai.

ABBYY Recognition server

ABBYY Recognition Server ir dokumentu atpazīšanas serveris, kas automātiski pārveido papīru, attēlu un elektroniskos dokumentus un saglabā tos kā saspiestas arhivējamas datnes, piemēram, PDF vai PDF/A. Tas palīdz jebkura izmēra uzņēmumiem optimizēt biznesa procesus, nodrošinot:

  • Integritāti
  • Saderību
  • Ilgtermiņa glabāšanu

Par šo risinājumu piemērotību Jūsu uzņēmuma vajadzībām, kā arī citiem pieejamiem produktiem, sazinieties ar mums!

Par šo risinājumu piemērotību Jūsu uzņēmuma vajadzībām, kā arī citiem pieejamiem produktiem, sazinieties ar mums!