Pagājušajā nedēļā no 18.-20.aprīlim Romā norisinājās ikgadējais Alaris partneru samits, kurā piedalījās arī DigitalStream.

Samita laikā bija iespējams klausīties lekcijas par jaunumiem nozarē. Uzsvars tika likts uz lielākajām iespējām un izaicinājumiem ar kuriem saskaras ikviens uzņēmums, ieviešot digitalizācijas risinājumus. Pieredzējuši speciālisti iepazīstināja ar savu pieredzi, kā arī dalījās ar savām prognozēm tālākajai attīstībai. Neiztika arī bez informācijas par Alaris atbilstību vispārējai datu aizsardzības regulai (GDPR) un regulas ieviešanas radītajiem izaicinājumiem gan no klientu skatu punkta, gan kā pakalpojuma nodrošinātājiem.

Parteneri tika iepazīstināti ar jaunumiem Alaris darbībā un uzņēmuma turpmāko virzību. Bija iespējams iepazīties ar Alaris IN2 Ecosystem jaunākajām tehnoloģijām un risinājumu inovācijām, kas sevī ietver, piemēram, nākošās paaudzes decentralizētu digitālo dokumentu saņemšanu, automatizācijas paātrināšanu izmaksu samazināšanai, netraucētu klientu piesaisti caur vairākiem kanāliem.

DigitalStream jau desmit gadus ir autorizēti Kodak Alaris pārstāvji Latvijā. Mēs piedāvājam profesionālus skenerus un informācijas tveršanas programmatūru uzņēmumiem. Mums ir svarīgi augt un pilnveidoties līdz ar uzņēmumiem, kurus pārstāvam, lai saviem klientiem nodrošinātu visaugstākā līmeņa servisu, piedāvājot modernākos pakalpojumus.

 

 

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par iespējām, ko Alaris risinājumi var sniegt Jūsu uzņēmumam!

Dalīties: