2017.gads DigitalStream ir bijis darbīgs gads, kura laikā esam strādājuši, lai turpinātu nodrošināt vislabākos risinājumus mūsu klientiem. Veiksmīgi atjauninājām savu tīmekļa vietni, ērtākai informācijas pieejamībai. Sākām aktīvu darbību sociālajos tīklos facebook, linkedin un google+. Esam piedalījušies pasākumos “Latvijas dokumentu un informācijas pārvaldības konference 2017” kā arī “Grāmatvedības forums 2017”, iepazīstinot nozares speciālistus ar Fujitsu skeneru sniegtajām priekšrocībām un mūsu piedāvātajiem digitalizācijas risinājumiem.

Izaugsmi ir piedzīvojis arī mūsu piedāvātais dokumentu apstrādes automatizācijas rīks dCapture. Šogad salīdzinājumā ar pagājušo gadu ir apstrādāti par 40% vairāk dokumentu un četros šī risinājuma pastāvēšanas gados ir sasniegti 330000 apstrādāto dokumentu. Šis risinājums ļauj veikt izmaksu optimizāciju, samazinot dokumentu apstrādei nepieciešamo laiku un cilvēkresursus. Lai uzzinātu par dCapture vairāk, vai noskaidrotu tā piemērotību Jūsu biznesa vajadzībām, rakstiet vai zvaniet mums!

Šogad DigitalStream bija iespēja nodrošināt tehnisko parku Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projektam “Kultūras mantojuma satura digitalizācija (1.kārta)”, kura ietvaros tiek digitalizētas grāmatas, notis un laikraksti.

Jau ceturto gadu mūsu produkti ir pieejami Elektronisko Iepirkumu sistēmā (EIS). Decembrī publicētajā atjaunotajā saraksta mēs piedāvājam programmatūru trīs sadaļās. Lasiet vairāk šeit, vai dodieties uz katalogu šeit.

Mūsu ilggadējs partneris Fujitsu PFU sasniedza 10 milj. pārdoto vienību atzīmi, kam par godu izveidoja informatīvu tīmekļa vietni . Arī mūsu populārākie skeneri šogad bija Fujitsu PFU zīmola – darbgrupas skeneri fi7160 un fi7260, kā arī struktūrvienības skeneris fi7180.

 

Mēs virzāmies uz izaugsmi un palīdzam mūsu klientiem sasniegt to mērķus!

Dalīties: