Kofax ir starptautisks uzņēmums, kas piedāvā risinājumus satura un procesu vadībai, datu savietojamībai, klienta komunikācijas vadībai, mobilai informācijas pārvaldībai, kā arī e-parakstu, dažādas datu un informācijas meklēšanas un analīzes iespējas. Kofax uzsvaru liek uz uzņēmuma vajadzībām, piedāvājot programmatūru, kas ir savietojama ar esošajām informācijas sistēmām, pielāgojama konkrēta klienta uzņēmuma struktūrai un biznesa procesiem.

Katru gadu Kofax pārskata savu partneru sarakstu un izvērtējot partnera sniegumu pieņem lēmumus par izmaiņā šajā sarakstā. Šogad ir atjaunoti partnera līmeņi un 1. aprīlī tika paziņots, ka arī turpmāk Kofax autorizētais pārstāvis Latvijā ir DigitalStream un kvalificējas Sudraba partnera statusam.

Kofax augstu vērtē DigitalStream veikumu, piedāvājot uzņēmuma produktus Latvijā. DigitalStream piedāvā saviem klientiem augsta līmeņa servisu Kofax produktu ieviešanā un atbalstā. DigitalStream kā partnerim ir pieejamas tiešas Kofax tehnisko speciālistu konsultācijas, kas ļauj risināt problēmsituācijas un pilnveidot jau esošos Kofax risinājumus ātri un efektīvi arī sarežģītos jautājumos.

Lai īsi iepazītos ar Latvijā populārākajiem Kofax produktiem lasīt šeit vai sazinieties ar mums lai uzzinātu vairāk!

Dalīties: