ELO

ELO Digital Office ir vadošais uzņēmuma vadības sistēmu ražotājs, kas specializējas digitalizāciajs risinājumu izstrādei visas nozarēs un sektoros. ELO Digital Office ir aktīvs tirgus dalībnieks jau divdesmit gadus.

ELO produkti un pakalpojumi ir pieejami 40 valstīs un 20 valodās. Pateicoties ciešam ELO Biznesa partneru tīklam ELO apvieno vairāk kā 1000 speciālistus ar 21 lokācijas vietām 17 valstīs.

ELO Digital Office piedāvā risinājumus visus izmēru uzņēmumiem:

  • ELOoffice – nelieliem uzņēmumiem
  • ELOproffesional – maziem un viedējiem uzņēmumiem
  • ELOenterprise – lieliem uzņēmumiem un korporācijām
ELOoffice

Šis risinājums ir ideāli piemērots sākuma līmeņa prasībā, jo piedāvā ērti lietojamu datņu struktūru un drošu dokumentu pārvaldību.

ELOoffice ļauj jums strādāt gudrāk un pārvaldīt dokumentus efektīvāk un organizēt datnes sistēmā, kur ir ērti meklēt un viegli pārvaldīt. ELO dokumentu pārvaldības sistēma ir ērti iekļaujama uzņēmumam esošajos dokumentu pārvaldības procesos.:

  • Pārvaldiet un glabājiet dokumentus drošā un ērta dokumentu krātuve
  • Tveriet informāciju un piekļūstiet datnē mobili atrodoties ārpus biroja
  • Glabājiet visus nepiciešamos dokumentus vienā informācijas sistēmā
ELOproffesional

Uzņēmuma satura vadības sistēmā ELOproffesional nodrošina visas nepieciešamās funkcijas efektīvai vadībai, ātrai piekļuvei un drošības kontrolei, visā informācijas dzīves ciklā.
Ērta informacijas pieejamība ļauj racionalizēt biznesa procesus un palielināt produktivitāti. Uzņēmuma satura vadības (Enterprise content management (ECM)) risinājums nodrošina pamatu organizācijai šāda mērķa sasniegšanai.

ELOenterprise

Uzņēmuma satura vadības sistēma ELOenterprise is savietojama ar visām sistēmām un nodrošina neierobežotu informācijas pieejamību jebkurā laikā.

Lai sasniegtu labus rezultātus biznesa vidē, lielām organizācijām un korporācijām ir jāīsteno efektīvi un automatizēti procesi. Šie procesi bieži vien ir ļoti sarežģīti, tādēļ ir nepieciešami risinājumi ar mūsdienīgu, spēcīga sistēmas arhitektūu. Uzņēmumiem ir jābūt gataviem strādāt ar lielu informācijas daudzumu, un to ir iespējams darīt tikai tad, kad informācija ir strukturēta un pieejama.

ELOenterprise platformai ir stabila un pielāgojama arhitektūra, kas īpaši izstrādāta, lai risinātu šīs problēmas. ELOenterprise ECM ir piemērots risinājums administratīvajām iestādēm un organizācijām, kas darbojas globālā mērogā.

ELO Business Solutions

Štutgarte bāzētā kompānijā piedāvā arī plašu klāstu ar speicalizētām lietotnēm ELO Business Solutions, kas ir gatavas lietošanai un ļauj racionalizēt projektus un procesus uzņēmumos. Šie risinājumi ir paredzēti:
Līgumu pārvaldībai
Personālvadībai
Rēķinupārvaldībai
Zināšanu pārvaldība
Ierakstu vadība

Par šo risinājumu piemērotību Jūsu uzņēmuma vajadzībām, kā arī citiem pieejamiem produktiem, sazinieties ar mums!