Pasaules vadošais skeneru ražotājs Fujitsu ir paziņojis par jaunu populārās skeneru līnijas ScanSnap skeneri ScanSnap iX1500. Šis modelis nodrošina augstu izmantošanas ērtumu, uzlabojot dizainu, funkcionalitāti un programmatūru. iX1500 ir spējis saglabāt galveno pievilcību – tas ir vienkāršs, ātrs un kompakts rīks. Pateicoties jaunajam skārienjutīgajam ekrānam un uzlabotajai lietotāju saskarnei, skenēšanas process ir kļuvis vēl intuitīvāks.

Pāreja no skenēšanas uz datu izmantošanu tikai ar vienu pieskārienu

iX1500 ir pirmais ScanSnap skeneris ar 4,3collu skārienjūtīgu ekrānu. Pateicoties šim ekrānam pamata uzdevumu izpilde, piemēram, iestatīšana un Wi-Fi konfigurācija, skenēšanas statusa pārbaude un izvēlēto saglabāto galamērķu izvēle, ir viegli saprotama un izpildāma pat pirmreizējam lietotājam. Lietotāji var skenēt ar iepriekš konfigurētiem profiliem, kas optimizēti atbilstoši darbplūsmai.

Iespēja veidot unikālus lietotāju profilus

Skenerī ir iespējams definēt vairākus lietotāju profilus, kā arī ļauj veidot atšķirīgas informācijas plūsmas.

Izveidojiet savienojumu ar populārākajiem mākoņa pakalpojumiem

iX1500 komplektācijā esošā ScanSnap Cloud lietotne nodrošinās savienojumu ar jūsu iecienītāko mākoņa pakalpojumiem. ScanSnap Cloud ļauj jums veikt dažādu dokumentu automātisku apstrādi un šķirošanu.

Uzlabota programmatūra kopējai dokumentu vadībai ScanSnap Home

ScanSnap Home piedāvā izcilas funkcijas, lai organizētu un meklētu jūsu datus, izmantojot mapes, tagus un atslēgvārdus. Tagad jūs varat saprotami un viegli šķirot nepieciešamo digitālo informāciju ātrāk nekā iepriekš. Ir iespēja izmantot funkciju, kas iesaka skenēto failu nosaukumus, pamatojoties uz saturu un sākotnēji iestatītajiem nosaukumu šabloniem. Ieteikumu precizitāte aug, jo vairāk skeneris tiek izmantots, ļaujot lietotājiem ietaupīt laiku uz korekcijām. iX1500 nodrošina ātru, vienmērīgu skenēšanu visos skanēšanas režīmos.

Papildus iX1500 ieguvumi:
  • Ātra gatavība darbam
  • Dažāda formāta (līdz A3) un biezuma (40 līdz 209 g/m2) dokumentu skanēšana, tajā skaitā ID kartes
  • Streak Reduction automātiska attēla uzlabošana
  • Automātiski paziņojumi, par nepieciešamību veikt skenera tehnisko apkopi
  • Nodrošina Wi-Fi tiešo savienojumu ar citām ierīcēm
  • Wi-Fi 2,4GHz un 5GHz frekvenču atbalsts

Vairāk par skeneri lasiet Fujitsu tīmekļa vietnē.

Dalīties: