Kopš 1983. gada Fujitsu firmas skenerus izstrādā, ražo un tirgo PFU Limited, kas ir Fujitsu meitas uzņēmums. PFU nepārtraukti koncentrējas uz savu klientu vajadzībām, piedāvājot plašu dokumentu skeneru portfeli atbilstoši viņu klientu biznesa procesu vajadzībā.

Kopš pirmā fi Series skenera palaišanas PFU ir nepārtraukti izstrādājis jaunus produktus, tostarp pievienojot ADF (automātisko dokumentu padevi) aprīkotus modeļus un ātrgaitas skenerus, koncentrējoties uz profesionālu organizāciju vajadzībām visā pasaule.

PFU ir izveidojis programmatūru, kas tiek komplektēta ar fi sērijas skeneriem. PFU izstrādātā programmatūra ievērojami uzlabo skenēšanas produktivitāti, radot vēl labāku digitālo attēlu kvalitāti. ScanSnap skeneru līnija, ko 2001. gadā uzsāka PFU, vienkāršo sarežģīto dokumentu digitalizēšanu, nodrošinot divpakāpju daudzšķautņu skenēšanu, apvienojot veiktspēju un pieejamību kompaktā izmērā. ScanSnap sērija piedāvā arī tīkla, bezkontakta un scan-to-cloud skenerus, kas atbilst visām moderna uzņēmuma vajadzībām. Ar pilnu Digitalstream Fujitsu PFU piedāvāto skeneru klāstu iepazīstieties šeit.

Iegūt vadošo pozīciju dokumentu skeneru tirgū un sasniegt 10 miljonu pārdoto vienību uzņēmumam Fujitsu ir ļāvusi vairāku faktoru kombinācija, ko atzinīgi novērtē klienti:

  • augstas kvalitātes attēlu tveršana, 
  • pasaules līmeņa inženieru prasmes,
  • izsmalcināts ražošanas process
  • pastāvīgi augsti standarti kvalitātes nodrošināšanas.

Visas Fujitsu PFU darbības pamatā ir klients un tā vajadzības, ikviens partneris vairāk kā 100 valstīs ir piedalījies, lai sasniegtu 1.vietu pārdošanā. PFU ir izveidojis tīmekļa vietni “10M sasniegums“. Lapā ir iespējams atrast informāciju par iemesliem, kāpēc klienti izvēlās tieši šī uzņēmuma skenerus, kā arī uzņēmuma darbības vēsturi.

Vairāk lasiet un iepazīstieties ar infografiku šeit.

 

Dalīties: