Vakar 28.Septembrī RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O notika jau septītais Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas rīkotais pasākums “Grāmatvedības forums 2017”. Forumā tika apskatītas dažādas grāmatvedības nozares aktualitātes: izmaiņas grāmatvedības nozarē, nākotnes grāmatvedības klients, digitālās un automatizētās grāmatvedības specifika, grāmatvedības izglītība un zināšanu pilnveide, kā arī citi.

Šajā pasākumā DigitalStream kopā ar Fitek piedalījās, prezentējot savus pakalpojumus, starplaikā starp zinošo speciālistu lekcijām un rosinātajām diskusijām.

Fitek interesentus iepazīstināja ar piedāvātā dokumentu apstrādes ārpakalpojuma specifiku un priekšrocībām. DigitalStream savukārt stāstīja un atbildēja uz dalībnieku jautājumiem par profesionāla skenera nozīmi uzņēmuma darbībā, atšķirībām no plaši pazīstamajām multifunkcionālajām iekārtām, kā arī daudzajām Fujitsu skeneru iespējām, kas atbilst pat visprasīgāko klientu vajadzībām.

Mēs demonstrēja vidējās jaudas skenerus, kas atbilst uzņēmuma ikdienas funkciju nodrošināšana. Vairāk par demonstrētajiem skeneriem lasiet:
Fujitsu fi-7260
Fujitsu SV600

Vairāk par forumu lasiet Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas tīmekļa vietnē vai pasākuma facebook lapā.

Dalīties: