GITEX (“Gulf Information Technology Exhibition) ir ikgadējā Persijas līča informācijas tehnoloģiju izstāde patērētāju un konference, kas jau 37 reizi norisinās Dubaijas Pasaules Tirdzniecības centrā Apvienotajos Arābu Emirātos. Katru gadu šajā izstādē piedalās nozīmīgākie uzņēmumi, kas piedāvā savas preces un pakalpojumus reģionā.

Šogad izstāde norisinās no 8. līdz 12. oktobrim un pulcē vairāk kā 140 000 apmeklētāju 92 000 kvadrātmetru platībā. Izstāde ir paredzēti, lai apmeklētāji spētu iepazīt IT jaunumus un apzināt dažādos risinājumus viņu biznesa vajadzībām. GITEX palīdz finanšu, izglītības, ražošanas, izglītības, medicīnas un citu nozaru speciālistiem iegūt jaunāko informāciju un rast atbildes uz viņu interesējošiem jautājumiem.

Kodak Alaris paplašina savu piedāvāto produktu un programmatūras klāstu, piepildot solījumu radīt noderīgas transformācijas digitalizācijas risinājumus organizācijām Tuvajos Austrumos un visā pasaulē. Izstādes laikā Kodak Alaris prezentē jauno skeneru sēriju Alaris S2000, kā arī programmatūru un risinājumus, kas sevi jau ir pierādījuši pasaules tirgos.

S2000 sērijas skeneri skenē dokumentus ar ātrumu no 50 līdz 80 lappusēm minūtē (ppm). Šie padeves skeneri ir kompakti, spēcīgi un viegli lietojami. Lai nodrošinātu lielāku daudzveidību un produktivitāti, skenerus var papildināt ar trim dažādiem plaknes skeneru papildierīcām. Šie skeneri palielina produktivitāti, automatizējot lielu daļu no darba, ko tradicionāli veic cilvēki. Automātiskā digitalizēto attēlu apstrāde skenerī nodrošina augstas kvalitātes attēlus bez to apstrādes datorā. Aktīvā automātiskā papīra padeve izlīdzina papīra priekšējo malu, lai izvairītos no skenēšanas kļūdām. Kontrolētā dokumentu plūsma vienmērīgi izvada papīru, samazinot lietotāju pavadīto laiku dokumentu sagatavošanai skenēšanai un kārtošanai pēc digitalizācijas.

DigitlaStream kā vienīgais autorizētais Kodak Alaris partneris Latvijā piedāvā jums iespēju iepazīties ar programmatūru un dokumentu skeneriem kā arī uzzināt par to atbilstību Jūsu biznesa vajadzībām. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!

Dalīties: