Toma Bravo, vadošais privātā kapitāla uzņēmums, 10. jūlijā paziņoja, ka ir pabeigta Lexmark International, Inc.uzņēmuma programmatūras daļu, kas apvieno Kofax, ReadSoft un Perceptive, iegāde.

Darījuma ietvaros Kofax un ReadSoft tika apvienoti, lai izveidotu vienotu, neatkarīgu Thoma Bravo portfolio sabiedrību Kofax Limited. Kofax programmatūra un risinājumi tiek izmantoti vairākās sfērās un sevī ietver Kofax TotalAgility®, Kofax Kapow™ un Readsoft Process Director™ finanšu procesu automatizācijas produktus.

Kofax un ReadSoft ir pierādījuši sevi kā augstas kvalitātes programmatūras piegādātāji. Piedāvātie risinājumi palīdz vienkāršot un racionalizēt apgrūtinošos informācijas procesus uzņēmuma, ļaujot uzņēmumiem koncentrēties uz saviem klientiem. 

Digitalstream saglabā savu partnera statusu, kā vienīgais oficiālais Kofax risinājumu piegādātājs Latvijā. Iepazīsties ar mūsu dokumentu digitalizācijas risinājumu dCapture™, kurā tiek izmantoti Kofax risinājumi. Kā arī plašāk iepazīsties ar Kofax un viņu piedāvātajiem risinājumiem Kofax tīmekļa vietnē.

Dalīties: