2017.gada 5.decembrī Elektronisko Iepirkumu sistēmā (EIS) tika nopublicēts aktualizēts produktu katalogs CI110 Standarta programmatūra un tās ražotāja atbalsts. DigitalStream pārstāvētie produkti katalogā ir pieejami kopš 2014.gada. Aktualizētajā EIS katalogā ir iespējams iegādāties dCapture, Kofax un Kodak Alaris pamatproduktus tieši, neveicot iepirkuma procedūru.

DigitalStream piedāvā programmatūru trīs sadaļās:

dCapture risinājums ar apjoma licensēm no 10 000 – 420 000 lapām gadā, kā arī viena gada uzturēšanu.
dCapture ir dokumentu apstrādes automatizācijas rīks, kas nodrošina nepieciešamās biznesa informācijas izgūšana no dokumenta tās formatēšanu un novirzīšanu tālākai izmantošanai.

Dažādas Kodak Capture PRO licences ar viena gada uzturēšanu.
Kodak Alaris Capture Pro programmatūra piemērota dokumentu skenēšanai, datu ieguvei un indeksēšanai. Tā ir ērti pielāgojama klienta vēlmēm, sniedzot labāko rezultātu.

Pamatprogrammatūra un papildinājumi pilnteksta pdf izgūšanai, rēķinu apstrādei, neierobežota skaita lauku apstrādei u.c.
Kofax ir vadošais programmatūras pārstāvis biznesa procesu vienkāršošanai un modernizēšanai. Pamatprogrammatūra nodrošina ērtu dokumentu digitalizāciju, kas pilnvērtīgi atbilst klienta vajadzībām.

Jautājumu gadījumā rakstiet uz e-pastu: info@digitalstream.lv vai zvaniet uz tālruni +371 674 706 20!

Dalīties: