17.maijā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisinājās VISMA Infodiena 2018. Konferences dalībnieki varēja klausīties divdesmit septiņas lekcijas un paneļu diskusijas uz trim skatuvēm par dažādiem grāmatvedības, finanšu, personālvadības un lietvedības jautājumiem.

Šī bija lieliska iespēja dzirdēt ekspertu padomus par VISMA produktiem, iepazīties ar nozares jaunumiem, uzdot sevi interesējošos jautājumus pieredzējušiem speciālistiem, kā arī dalīties pieredzē ar citiem VISMA produktu lietotājiem.

DigitalStream savā stendā iepazīstināja interesentus ar savu risinājumu dCapture. Šis digitalizācijas risinājums piedāvā lietotājiem tiltu no rēķiniem uz grāmatvedības sistēmu . Automātiska datu izgūšana no rēķina paaugstina efektivitāti un samazina kļūdu skaitu.

Papildus DigitalStream iepazīstināja arī dalībniekus ar FUJITSU un Kodak Alaris profesionālajiem dokumentu skeneriem, kas atvieglo informācijas apriti uzņēmumām. DigitalStream stendā varēja apskatīt Fujitsu ScanSnap ix500, fi-7260, fi-7460. Īpašu uzmanību piesaistīja bezkontakta skeneris Fujitsu ScanSnap SV600 . Tā plašā funkcionalitāte  ļauj skenēt iešūtus dokumentus tos šķirstot, kā arī vienlaicīgi skenēt vairākus maza izmēra dokumentus, piemēram, čekus, kas automātiski tiek sadalīti vairākos attēlos.

DigitalStream sadarbībā ar Kodak Alaris un FITEK izlozēja Kodak ScanMate ix940 skeneri, ko noslēgumā laimēja konferences dalībniece Dina.

Ja vēlaties iepazīties par šādu risinājumu piemērotību Jūsu biznesa vajadzībām, rakstiet mums vai zvaniet !

Dalīties: