Tuvojas dāvināšanas laiks. Tāpēc līdz 31.decembrim DigitalStream dāvina Jums iespēju, ietaupot līdz 20%, iegādieties sākuma līmeņa digitalizācijas komplektu, kas sastāv no profesionāla Fujitsu PFU dokumentu skenera un Kofax Express Desktop programmatūras. Šis risinājums nodrošina uzņēmumam iespēju pārveidot papīra dokumentus elektroniskā formā ātri un bez liekas piepūles.

DigitalStream jau 10 gadus ir oficiāls Fujitsu PFU skeneru pārstāvis Latvijā. Lai atzīmētu ražotāja nozīmīgo sasniegumu 10milj. pārdoto vienību, mēs nolēmām šajā decembrī iepriecināt arī savus klientus, piedāvājot  ar atlaidi digitalizācijas komplektus ar Latvijā populārākajiem šī ražotāja skeneru modeļiem: fi-7160 un fi-7260.

Abi skeneri ir darbgrupas skeneri, kuriem ir automātiskā dokumentu padeve (ADF), kurā vienlaicīgi var ievietot līdz 80 lapām. Skeneri strādā ar ātrumu 60ppm/120ipm. Tie spēj nodrošināt krāsainu, melnbaltu un pelēktoņu skenēšanu ar optisko izšķirtspēju 600dpi. Skeneri ir aprīkoti ar USB 3.0 portiem, lai nodrošinātu ātru attēlu pārraidi no ierīces uz datoru. Abi skeneri ļauj skenēt arī plastikāta kartes līdz 1,4mm biezumam.

Skeneris fi-7260 atšķirībā no fi-7160 ir aprīkots plakanvirsmas skeneri, kas ļauj skenēt sašūtus, nestandarta un trauslus dokumentus.
Papildus augstas kvalitātes dokumentu skenerim mūsu piedāvātajā komplektā ietilpst arī programmatūra Kofax Express Desktop, kas nodrošina ērtu skenēšanu apstrādes pakām. Šī programmatūra veic automātisku balto lapu dzēšanu, pagriešanu, automātisku krāsu noteikšanu, kas atļauj ietaupīt laiku un pūles uzņēmuma darbiniekiem. Intuitīvs lietotāja interfeiss nozīmē īsu apgūšanas laiku un lieliski kalpos dažāda izmēra uzņēmumos skenēšanas nodrošināšanai.

Dažas no Kofax Express Desktop funkcijām:

1.       Iespēja skenēt no Microsoft Office programmām
Nav nepieciešams atvērt atsevišķu skenēšanas lietojumprogrammu. Pievienojiet un nosūtiet dokumentus ātrāk!

2.       Skenējiet uzreiz uz SharePoint
Dokumenti repozitorijā vienas pogas attālumā.

3.       Definējiet iestatījumus dokumentu veidiem.
Rēķini jāskenē melnbalti ar izšķirtspēju 300dpi, bet līgumi krāsaini 600dpi? Šī programmatūra ļauj definēt iestatījumus atkarībā no dokumenta veidiem un atceras tos.

4.       Pilnteksta OCR un PDF ar teksta slāni
Nebūs vairs ar roku jāpārraksta teksts no dokumentiem! Kofax Express Desktop pārvērtīs drukātus papīra dokumentus mašīnlasāmos tekstos atbilstoši jūsu vajadzībām.

Iegādājieties savu skenēšanas risinājumu jau tagad! Vairāk informācijas zvanot +371 67470620 vai rakstot uz e-pastu info@digitalstream.lv

Lai uzzinātu par jaunumiem, sekojiet mums arī sociālajos tīklos facebook, linkedin, google+.

Fona attēls: Susanne Nilsson 

Titulbilde: Anja Pietsch

Dalīties: