Dokumentu digitalizācija ļauj uzņēmumiem veidot vienotu informācijas plūsmu, kas nodrošina informācijas pieejamību un veselumu.

SaaS piedāvā  dokumentu apstrādes automatizācijas rīku, kas nodrošina Jums nepieciešamās biznesa informācijas izgūšana no rēķina un formatēšanu tālākai izmantošanai. Šis ir vienīgais vienīgais mūsu reģionam adaptētais šāda veida SaaS (Software as service) pakalpojums.

Šī apstrādes platforma ir izveidota izmantojot pasaulē vadošās dokumentu un datu apstrādes rīku izstrādes kompānijas KOFAX produktus un mūsu uzņēmuma izstrādāto dokumentu apstrādes integrācijas vidi.

par 80% samazināt rēķinu apstrādei nepieciešamo cilvēkresursu apjomu

}

samazināt rēķinu apstrādes laiku

veikt izmaksu optimizēšanu

veidot jaunus biznesa organizēšanas modeļus

Mūsu veidotais SaaS nodrošina elektronisu un skenētu dokumentu attēlu optisko atpazīšanu (vai teksta slāņa nolasīšanu) un satura (metadatu) izgūšanu, glabāšanu un pārsūtīšanu arējām sistēmām. Tāpat platforma nodrošina metadatu un attēlu glabāšanu. Pēc klienta vēlēšanās ir iespējama atkārtota dokumentu apstrāde, saglabājot iepriekšējās dokumentu versijas datu glabātuvē.

 SaaS ir pieejams kā tipveida risinājums rēķinu un Zvērinātu tiesu izpildītāju ienākošo vēstuļu apstrādei, vai kā pielāgojams risinājums jebkuru uzņēmuma dokumentu apstrādei.

Dokumenta digitalizācija sākas ar papīra vai dokumenta attēla (elektroniska dokumenta) nodošanu operatoriem. Papīra dokumentus operatori skenē un atgriež klientam. Elektronisko dokumentu iespējams piegādāt caur e-pastu vai augšupielādēt caur (S)FTP, HTTP vai citu protokolu. Risinājums nodrošina svītru kodu atpazīšanu un saglabāšanu. Tāpāt svītru kodi ir izmantojami dokumentu atdalīšanai.

 

Ja Jūsu uzņēmums izvēlas SaaS, mēs nodrošinām:

l

augstu pakalpojuma SLA

īsu pakalpojuma ieviešanas periodu

pakalpojuma attālinātās vai lokālās instalācijas