Pēdējos gados jaunās tehnoloģijas IT nozarē ir izraisījušas dramatisku pāreju no lokālās datora vides uz viedajām ierīcēm un plānā klienta risinājumiem. Biznesa lietojumprogrammās ir novērojama virzība no klienta-servera modeļa uz mākoņa risinājumiem un visdažādāko procesu automatizāciju. Pieaugot produktu pieprasījumam, lai pielāgotos šādām tendencēm, Fujitsu iet līdzi laikam un piedāvā jaunu skeneri fi-7300NX.

Galvenās iezīmes:

Vienkārša integrācija biznesa sistēmās

Lietotāji var sākt skenēšanu no skenera skārienekrāna vai no dažādām lietojumprogrammām viedajās ierīcēs. Aplikācijas izstrādes rīki (Software Development Kit) ļauj pārsūtīt datus uz klienta definētām sistēmām, izmantojot drošus savienojumus.

Skenēšana bez datora

Ar fi-7300NX lietotāji tagad var skenēt un saglabāt dokumentus bez vietējā datora prasībām. Lietotāji vienkārši autentificējas izmantojot NFC, un izvēlas no viņiem personalizētām darba izvēlnēm skenera saskarnē. Pielāgotas darba izvēlnes un lietotāju autentifikācija nodrošina efektīvu un drošu decentralizētu datu tveršanu. Skenēt no viedās ierīces uz jebkuru biznesa platformu Izmantojot fi-7300NX ar Fujitsu jauno programmatūru PaperStream NX Manager, lietotājam ir iespēja skenēt no mobilajām vai tīmekļa lietojumprogrammām, kas tiek atvērtas ar viedo ierīci vai plāno klientu termināļiem.

Samaziniet darbības izmaksas, izmantojot centralizētu pārvaldību

Lietotāja autentifikācijas funkcija, pielāgotas darba izvēlnes katram lietotājam un citus skenēšanas iestatījumus var centralizēti pārvaldīt ar PaperStream NX pārvaldnieku un skenera centrālo administratoru. Izmantojot fi-7300NX servera programmatūru, skenera izmantošanai nav nepieciešams darbstacijas dators. Tas samazina kopējo IT infrastruktūras slodzi uzstādīšanai, paplašināšanai, darbībai un vadībai.

Pārvaldīt darbus un apstrādāt attēlus ar PaperStream NX pārvaldnieku

PaperStream NX pārvaldnieks veic lietotāja autentifikāciju, darba vadību, skenēto datu attēlu apstrādi un fi-7300NX datu izvadi. PaperStream NX Manager ļauj automātiski koplietot autentifikācijas metodes un darba iestatījumus līdz pat 1000 fi-7300NX skeneriem.

Pārbaudīt skenera darbību ar skenera centrālā administrēšanas skeneri

Centrālais administrators specializējas vairāku skeneru centralizētā pārvaldē, tostarp skenera iestatījumu un programmatūras periodisko atjauninājumu, kā arī kļūdu un palīgmateriālu statusa uzraudzību līdz pat 1000 skeneriem vienā serverī.

Lietotājam draudzīga aparatūra

Intuitīvs 4,3 collu skārienjūtīgs ekrāns, ļauj ērti pārvaldīt skenēšanas procesu. Skeneris ir pielāgots, lai lietotāji varētu intuitīvi veikt darbības, piemēram, skenēt un pārbaudīt datus sīktēlos. Ekrānā parādās arī ziņojumi vai instrukcijas ar ilustrācijām, lai sniegtu norādījumus lietotājiem. Savienojums bez USB kabeļa ļauj novietot skeneri visur, kur tas ir nepieciešams, lai uzlabotu lietotāju produktivitāti, samazinātu pārtraukumus. Uzlabotie dziņi un programmatūra, PaperStream IP un PaperStream Capture ļauj lietotājiem pilnībā izbaudīt ērtu skenēšanas procesu un augstas kvalitātes attēlus Pilnu preses relīzi lasiet šeit.

Dalīties: