fi-800R ir mazākais dokumentu skeneris savā klasē. Tas ir vienkārši un ērti lietojams un ideāli piemērots skeneris ierobežota izmēra darba vietām, piemēram, reģistratūras galdiem un apkalpošanas punktiem. Fujitsu PFU ir izstrādājuši fi-800R – jauno kompaktu A4 skeneri, kas palīdz gan bukletu skenēšanai, gan nepārtrauktai ADF dokumentu skenēšanai. Skeneris ir piemērots arī attēlu skenēšanai.

Ierīce komplektācijā ietilpst arī programmatūra, kas uzlabo skenētā attēla kvalitāti un automātiskii nosaka dokumentu orientāciju, atvieglojot pirms skenēšanas procesu.

Šis jaudīgais, vienkāršās darbības skeneris, ļauj samazināt operatora darba slodzi un ļauj sniegt klientiem ātrākus pakalpojumus.

Galvenās funkcijas

Atgriezeniskā skenēšana pasēm un ID kartēm

“Atgriezeniskā skenēšana” ļauj lietotājiem skenēt dokumentus, kuru biezums ir līdz 5 mm. Ierīce viegli skenē idetifikācijas dokumentus, plastikāta kartes, kā arī salocītus dokumentus bez papildus rīkiem. Dokumenti tiek ievietoti un izņemti no ierīces vienuviet atvieglojot lietotāju darbu.

U-turn scan, lai ātri un nepārtraukti skenētu ar A4 formāta dokumentus

Aprīkots ar ADF, fi-800R nodrošina nepārtrauktu skenēšanu A4 formāta dokumentiem ar ātrumu 40 ppm / 80 ipm (krāsains, 200 dpi / 300 dpi). Izmantojot skenēšanas metodi “U-turn Scan”, dokumenti tiek ievietoti no augšpuses, lai tos atkal izmestu augšpusē. Padevējs  sāk paplašināties, kad tiek sākta skenēšana, un atgriežas sākotnējā stāvoklī, kad skenēšana ir pabeigta, lai lietotāji varētu ērti sākt ielādēt nākamos dokumentus. Visas šīs funkcijas ļauj skeneram ietaupīt vietu un ļauj lietotājiem skenēt, kārtot un izgūt dokumentus ātrāk un ērtāk.

Dalīties: