Kofax

Kofax ir vadošais programmatūras pārstāvis biznesa procesu vienkāršošanai un modernizēšanai. Kofax piedāvā risinājumus satura un procesu vadībai, datu savietojamībai, klienta komunikācijas vadībai, mobilai informācijas pārvaldībai, kā arī e-parakstu (arī ar biometriskajiem datiem), dažādas datu un informācijas meklēšanas un analīzes iespējas. Kofax programmatūra ir savietojama ar uzņēmumā esošajām informācijas sistēmām, kā arī tā ir pielāgojama konkrēta klienta biznesa vajadzībām.

Kofax platforma sniedz uzņēmumiem virkni iespēju:

}

saīsināt atbildes laiku klientiem

uzlabot piedāvātos pakalpojumus

paaugstināt uzņēmuma konkurētspēju

samazināt ikdienā nepieciešamās resursus un izmaksas

Kofax Express™

h
Viegla arhīva dokumentu skenēšana Intuitīva un lietotājdrauzīga saskarne VirtualReScan® Ērti mērogojams un paplašināms

Express

Jaudīga dokumentu skenēšanas lietojumprogramma, kas ļauj reāllaikā pārskatīt attēlus, indeksēt tos kā arī automātiski veic svītrkodu atpazīšanu. Šī lietotne ir paredzēta zemas sarežģītības procesiem, kur svarīgākais ir ātrums un ētra lietojamība. Kofax patentētā VirtualReScan® (VRS) tehnoloģija nodrošina optimālu attēla kvalitāti, samazina kļūdas un izņēmumus kā arī uzlabo sistēmas efektivitāti. Kofax Express var eksportēt uzņemtos attēlus un datus uz daudzveidīgām uzņēmumā esošām sistēmām, ieskaitot Microsoft SharePoint® un Kofax Capture.

Kofax Capture™

i
Automatizējiet, paātriniet un mērogojiet informācijas uztveršanu

Automātiska svītrkodu atpazīšana

Dokumentu indeksēšana

Integrēti pārskati

Capture

Jaudīgu platforma, kas pārveido jūsu organizācijas procesu un satura izmantošanu. Kamēr mantotās uzņēmuma satura pārvaldības sistēmas vienkārši skenē un saglabā saturu, Kofax Capture ™ tver, apstrādā un integrē saturu tieši jūsu kritiskajā biznesa darbplūsmā un sistēmās no jebkuras vietas. Rezultāts? Pilnīga procesa pārskatāmība, ērta pārvaldība un pilnvērtīgs ieskats organizācijas dokumentos un datos. Automatizējiet un paātriniet biznesa procesus, izmantojot jaudīgu, elastīgu platformu, kas nodrošina standartizētu un konsekventu procesu visa veida informācijas drošai tveršanai un ir mērogošanai visā organizācijā

Kofax Transformation™

Papildinājums Kofax Capture Automātiska dokumentu klasifikācija un atdalīšana Izguves un validācijas iespējas Rīks laikietilpīgu procesu automatizācijai

Transformation

n

Kofax Transformation papildina Kofax Capture ar kognitīvu dokumentu apstrādes automatizāciju - dokumentu klasifikāciju, atdalīšanu, kā arī datu izguves un validācijas iespējas. Automatizējot tos procesus uzņēmumos, kas iepriekš bija darbietilpīgi, neefektīvi, kļūdaini un laikietilpīgi dokumentu apstrādes uzdevumi. Šis risinājums var ievērojami samazināt darbaspēka izmaksas, palielināt produktivitāti un efektivitāti, paātrināt biznesa procesus. Kofax Transformation izmanto mašīnmācīšanos un mākslīgo intelektu, lai atpazītu un saprastu jebkuru dokumentu.

Kofax TotalAgility®

Vairāku  datu aplūsmu apvienošana vienā Nestrukturētu datu interpretācija Mobilajām ierīcēm draudzīgs Plaši pielāgojams risinājums uzņēmumam vajadzībām

TotalAgility

Pārveidojiet kritiskos pirmās iesaistes procesus, apvienojot atšķirīgās tehnoloģijas mūsdienīgā, universālā kanāla risinājumā. Viedi biznesa procesi - specializētas, ļoti pielāgojamas, mobilajām ierīcēm paredzētas lietojumprogrammas, kas paredzētas klientu iesaistīšanai. Iespēja izveidot viengabalainu, reāllaika saikni starp klientiem un informācijas sistēmām, kas palīdz pārvaldīt jūsu biznesa procesus. Svarīgākā informācija vienā plūsmā.

Mūsu uzņēmums SIA DigitalStream, kā vienīgais autorizētais partneris Latvijā piedāvā atrast Jūsu uzņēmuma piemērotākos risinājumus no Kofax plašā programmatūras klāsta. Kofax augstu novērtē DigitalStream veikumu sekmīgi pārstāvot kompānijas intereses Latvijā tāpēc, mūsu uzņēmums ir ieguvis sudraba partnera statusu.

Par šo risinājumu piemērotību Jūsu uzņēmuma vajadzībām, kā arī citiem pieejamiem produktiem, sazinieties ar mums!